پخش مویرگی

اوراکل چگونه به صنعت توزیع راهکار ارائه می کند؟

واحد تجارت جهانی NetSuite ، که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به اوراکل است ، دهها هزار توزیع کننده عمده فروشی که به سرعت در حال رشد هستند را با داشتن نرم افزار برای تبدیل و تسریع در کسب و کار خود ، قدرت می دهد.  توزیع کنندگان می توانند با استفاده از NetSuite کسب و کار خود را بر روی یک پلت فرم واحد و یکپارچه اجرا کنند و هزینه های فناوری اطلاعات را کاهش دهند و دید کاملاً جامع و واقعی در سراسر سازمان های خود کسب کنند.

NetSuite به شرکت شما اتوماسیون فروشندگان و ویزیتورها و نیز تجارت الکترونیک B2B می دهد، مانند قابلیت های بازاریابی و خدمات مشتریان که با سیستم های مدیریت موجودی ، انجام سفارش  و حسابداری در بک آفیس  کاملا یکپارچه است. در ارائه راهکار NetSuite برای توزیع کنندگان عمده فروشی ، NetSuite تجربه و آموخته هایی را که از هزاران مشتری توزیع و پخش به دست آمده است، با بهترین روش های اجرای خدمات حرفه ای و خدمات سفارشی سازی تکمیل کرده است .

NetSuite برای شرکت های توزیع 

نسخه توزیع عمده فروشی NetSuite، به صورت اختصاصی برای شرکت های توزیع و پخش طراحی شده است. NetSuite به کسب و کار توزیع یک راه حل کامل و مبتنی بر وب ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد:

  • در هرکجا با مشتریان خود از طریق امکان Omni Channel commerce تعامل کنید ، به صورت آنلاین ، از طریق تلفن ، از طریق ایمیل ، به صورت حضوری به آنها برسید و از انتظارات در حال تحول مصرف کنندگان قرن 21 سبقت بگیرید.
  • از طریق داشبوردهای مدیریتی و نمودارهای از پیش طراحی شده متناسب برای صنعت توزیع، کسب و کار خود را مدیریت و مراقبت کنید.
  • با استفاده از مدیریت پیشرفته انبار، مدیریت موجودی و قابلیت های انجام سفارش راهکار NetSuite، سرنخ ها  را به سفارش، سفارشات به محموله  و محموله را به درآمد تبدیل کنید.
  • دیدگاه لحظه ایی و 360 درجه از مشتریان خود بدست آورید و با استفاده از راهکار CRM کاملا یکپارچه با سیستم های مالی و دیگر سیستم بک آفیس NetSuite، بهترین خدمات مشتریان را ارائه کنید.
  • با استفاده از ابزار مدیریت ارتباط با شرکای تجاری(PRM )، درآمد را افزایش دهید، به بازارهای جدید وارد شوید و نحوه تعامل خود با شرکای تجاری را بهبود بخشید.
  • با استفاده از برنامه ریزی تقاضای، مدیریت موجودی خود را به صورت بهینه و یکپارچه انجام دهید.

 

 

 

این مطلب تحت حمایت فروشگاه اینترنتی آقاجو ترجمه و منتشر شده است


Tags:

نوشتن دیدگاه